Full Stack .Net Developer

Onwelo S.A.

11 месяцев назад

Описание вакансии:

Szukasz dla siebie nowego miejsca pracy, w którym będziesz tworzyć ciekawe rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii? Zapoznaj się z naszą ofertą! Poszukujemy doświadczonego Full Stack .Net Developera, który dołączy do jednego z naszych projektów. Proces rekrutacyjny prowadzimy online – czekamy z niecierpliwością, by Cię poznać! ?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. trzyletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w technologiach C#, .Net Framework, ASP.NET oraz .Net Core
  • Możesz pochwalić się znajomością technologii front-endowych tj. HTML5, CSS3, AngularJS i/lub Angular 2+ oraz jesteś otwarty/-a na pracę z React.js
  • Pracowałeś/-aś z wykorzystaniem ORM mappers (Entity Framework, Dapper lub NHibernate)
  • Realizowałeś/-aś projekty w metodykach zwinnych i znasz podejście Agile / Scrum
  • Jesteś entuzjastą czystego kodu i zasad SOLID
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2 (umożliwiającym swobodną komunikację)
  • Znasz Elasticsearch, RabbitMQ (mile widziane)

Z nami będziesz:

  • Pracować nad nowymi i innowacyjnymi systemami dla klientów Onwelo z różnych branż
  • Uczestniczyć w różnorodnych projektach, wykorzystując ciekawe technologie
  • Tworzyć oprogramowanie, współpracując z doświadczonymi programistami
  • Brać udział w budowie nowych funkcjonalności i wspieraniu już istniejących
  • Aktywnie uczestniczyć w rozmowach dotyczących wymagań projektowych
  • Omawiać sposoby rozwiązań problemów programistycznych i architektonicznych
  • Podnosić jakość pracy przez częste przeglądy kodu

Dowiedz się, jak skorzystasz, będąc w Onwelo:

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia (UoP/B2B)
  • Otrzymasz możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy
  • Potrzebujesz pracować zdalnie? Jesteśmy otwarci!
  • Rozwiniesz swoje umiejętności, współpracując z doświadczonymi ekspertami
  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii
  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów
  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich
  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

Навыки:

C# JavaScript CSS3 Framework HTML5 Angular .NET

Подробности

Направление
Full Stack
Расположение
Poland, Katowice
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт / Трудовой договор
Опыт работы
1 - 11  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
18 000 PLN