Junior Fullstack Developer with ReactJS

Sii Polska

9 месяцев назад

Описание вакансии:

Twoje zadania

  • Wykorzystywanie najlepszych praktyk w zakresie kodowania, testowania i utrzymania w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu
  • Udział w code-review oraz w planowaniu dalszego rozwoju funkcjonalności oprogramowania
  • Kodowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca w międzynarodowym zespole

Opis projektu

W Sii Katowice budujemy zespół Fullstack .NET Core Developerów z doświadczeniem w React.js do rozpoczęcia pracy nad nową platformą.

Projekt, który rozpoczynamy to oparta o rozwiązania chmurowe generacja nowej platformy dedykowanej do obsługi procesów i transakcji płatniczych w sprzedaży detalicznej dla dobrze znanych, międzynarodowych sieci sklepów.

Stack projektu: ReactJS + Redux, .Net Core, Web API, Redis, SignalR, RabbitMQ, Jenkins, Docker

Kogo szukamy?

  • Min. roczne doświadczenie w kodowaniu i utrzymywaniu złożonych aplikacji webowych
  • Komercyjne doświadczenie w ASP.NET Core
  • Komercyjne doświadczenie w React.js i Redux
  • Znajomość relacyjnych lub nierelacyjnych baz danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z technologiami i usługami chmurowymi
  • Mile widziana znajomość RabbitMQ i MassTransit
  • Mile widziana znajomość frameworków JavaScript do automatyzacji testów (Karma, Jasmine lub inne)

Навыки:

Docker Jenkins Redis React.js Redux WebApi RabbitMQ .net-core WebAPI ASP.NETcore jENKINS SignaIR MassTransit

Подробности

Направление
Full Stack
Расположение
Poland, Katowice
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт / Трудовой договор
Опыт работы
1 - 7  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
8 200 PLN