Junior IT Support Specialist

Sii Polska

9 месяцев назад

Описание вакансии:

Twoje zadania:

  • Wsparcie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z wykorzystaniem aplikacji w podległym obszarze
  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń serwisowych zgodnie z metodyką ITIL
  • Współpraca z globalnymi zespołami wsparcia w środowisku międzynarodowym - na co dzień będziesz rozmawiać w języku angielskim
  • Praca w systemie zmianowym obejmująca także godziny nocne

Opis projektu:

Planujesz rozwój w branży IT? Słyszałeś o ITIL-u, pracowałeś na SQLu i chcesz dalej pogłębiać swoją wiedzę? Linux jest dla Ciebie ciekawszy od Windowsa?

Dołącz do zespołu specjalistów wsparcia aplikacji i rozwijaj się pod okiem doświadczonych mentorów!

Навыки:

SQL Linux ITIL Windows

Подробности

Направление
Other Networking
Расположение
Poland, Poznań
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт / Трудовой договор
Опыт работы
1 - 5  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
5 000 PLN