Junior Java Developer

Clurgo

9 месяцев назад

Описание вакансии:

Twoje zadania

  • Realizacja zadań developerskich w języku Java
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego

Opis projektu

Realizacja projektów dla branży telekomunikacyjnej w technologiach: Java 7-13, Spring, Mikroserwisy, MSSQ.

Kogo szukamy?

  • Minimum roczne doświadczenie komercyjne w programowaniu w Java
  • Podstawowa praktyczna znajomość frameworka Spring
  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość GIT oraz systemu Linux
  • Umiejętność programowania funkcyjnego
  • Umiejętność wykorzystywania wielowątkowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dostępność od marca 2021
  • Pasja programowania

Навыки:

SQL java Linux Spring GIT Git Java TeamPlayer git

Подробности

Направление
Java
Расположение
Poland, Lublin
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
1 - 9  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
7 560 PLN