Microsoft Systems Administrator

Ista Shared Service Polska Sp. z o.o

10 месяцев назад

Описание вакансии:

ZADANIA:

  • Instalowanie, konfigurowanie, zarządzanie i obsługa aplikacji oraz systemów opartych na platformie Microsoft Windows
  • Zapewnienie profesjonalnego wsparcia usług biznesowych (2./3. linia wsparcia)
  • Rozwiązywanie problemów, obsługa incydentów i zgłoszeń serwisowych
  • Wdrażanie monitoringu i zmian
  • Przygotowanie dokumentacji w języku angielskim
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy z Microsoft Windows Server 2012 - 2019, Microsoft Exchange 2013
  • Doświadczenia w administrowaniu Active Directory
  • Doświadczenia z wirtualizacją (Hyper-V, VMWare)
  • Otwartości do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane: znajomość systemów Linux/Unix, tworzenie skryptów w PowerShell, doświadczenie z MS Azure i MS 365, znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Regularne szkolenia (również certyfikowane)
  • Dostęp do platform Udemy oraz Pluralsight
  • Kursy językowe
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Supernowoczesne biuro w centrum Gliwic - fun room, chillout room,
  • parking, elektrycznie regulowane biurka, 2-3 monitory
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Навыки:

Linux Powershell VMware Hyper-v ActtiveDirectory MicrosoftExchange WindowsSerwer

Подробности

Направление
Other Development
Расположение
Poland, Gliwice
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Трудовой договор
Опыт работы
3 - 9  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
9 000 PLN