Mid/ Senior DevOps Engineer

TeamQuest

10 месяцев назад

Описание вакансии:

Obowiązki

  • Zautomatyzowanie wieloskładnikowych aplikacji
  • Wdrażanie rozwiązania problemów technologicznych dzięki narzędziom, z którymi masz pewność
  • Aktywnie zarządzanie stroną operacyjną ogromnej infrastruktury chmurowej / lokalnej i opracuj lub skonfigurowane własne narzędzia, aby skalowalność i elastyczność były możliwe do osiągnięcia i zarządzania
  • Udział w ewoluującym projekcie istniejących rozwiązań
  • Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Doświadczenie z Azure
  • Dobra znajomość baz danych (SQL i/albo NoSQL)
  • Doświadczenie w CI/CD pipelines (najlepiej Azure DevOps)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów
  • Pracę zdalną (powrót do biura po pandemii)
  • Chill room; przekąski i włoska kawa
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Fajny stos technologiczny oraz najnowsze narzędzia; wymyślamy również własne
  • Międzynarodowy zasięg
  • Nowe biuro w centrum Wrocławia
  • Навыки:

    SQL Azure DevOps CI/CD NoSQL

    Подробности

    Направление
    Other Development
    Расположение
    Poland, Wrocław
    Формат работы
    Офис / Дистанционный
    Вид сотрудничества
    Контракт / Трудовой договор
    Опыт работы
    2 - 10  Годы
    Уровень английского
    Средний B1-B2
    Зарплата на руки
    24 000 PLN