Programista PHP

Sii Polska

9 месяцев назад

Описание вакансии:

Twoje zadania:

  • Rozwój aplikacji przy wykorzystaniu PHP 5 & 7
  • Testowanie rozwiązań oraz dbałość o najwyższą jakość kodu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim oraz z zespołem architektów systemowych

Opis projektu:

Celem naszej pracy jest tworzenie aplikacji webowych oraz budowanie stron internetowych dla jednego z największych koncernów farmaceutycznych na świecie. Wytwarzane przez zespół oprogramowanie wspiera badania kliniczne nad nowymi lekami oraz programy, które pozwalają na produkcję leków w bezpiecznych warunkach. Wspieramy rozwój aplikacji mobilnych i webowych, dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla pacjentów, pracujemy nad systemami wspierającymi funkcjonowanie szpitali.

Навыки:

JavaScript PHP angular html5 CSS jQuery Bootstrap Symfony react Laravel PHP5/7 HTML5 React Angular WordPress SCSS

Подробности

Направление
PHP
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
3 - 12  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
16 000 PLN