Python Developer / Zdalnie

Novaris

10 месяцев назад

Описание вакансии:

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Python Developer
Miejsce pracy: Zdalnie

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka Python
  • doświadczenie minimum 3 lata
  • znajomosc Django
  • umiejętność programowanie backendowych komponentów z naciskiem na optymalizacje czasu wykonania i zużycia pamięci
  • znajomość CI/CD
  • język angielski na poziomie dobrej komunikacji
  • mile widziana znajomość Kubernetes

Oferujemy :

+ W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 550 do 900 PLN netto
+ Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa o Prace (w zależności od preferencji kandydata)
+ Projekt długoterminowy

Навыки:

Python CI/CD django Django Kubernetes

Подробности

Направление
Python
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт / Трудовой договор
Опыт работы
3 - 10  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
18 000 PLN