Starszy Specjalista ds. Data Science

Business Bridge

10 месяцев назад

Описание вакансии:

Opis oferty

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • budowa, dokumentowanie, wdrażanie i monitorowanie modeli predykcyjnych oraz segmentacyjnych optymalizujących procesy decyzyjne w firmie
  • pozyskiwanie oraz przygotowywanie danych do analiz i modelowania (ekstrakcja danych z baz, czyszczenie, transformacja, itp.)
  • współpraca z klientem wewnętrznym - przekształcanie warunków klienta na język analityczny,
  • tworzenie analiz statystycznych oraz prezentacji, poszukiwanie nowych narzędzi analitycznych oraz rekomendacja tych najbardziej przydatnych.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe: matematyka, informatyka, fizyka),
  • masz minimum 4-letnie doświadczenie w zakresie budowy modeli segmentacyjnych, predykcyjnych, oraz statystycznej analizy danych,
  • doskonale znasz język programowania R oraz MS SQL,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość statystyki oraz algorytmów uczenia maszynowego,
  • potrafisz współpracować oraz samodzielnie wysuwać i prezentować wnioski,
  • masz umiejętność samodzielnego prowadzenia projektu analitycznego.

Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość języka programowania - Python (np. biblioteki NumPy, scikit-learn, pandas, matplotlib, keras, NLTK,)
  • znajomość narzędzi big data (np. Spark),
  • znajomość metodyk zwinnych (AGILE),
  • doświadczenie w projektach związanych z text-miningiem.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w kreatywnym zespole,
  • bogaty system benefitów pozapłacowych.

Навыки:

Python R MSSQL

Подробности

Направление
Business Analytics
Расположение
Poland, Wrocław
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт / Трудовой договор
Опыт работы
4 - 10  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
15 000 PLN