Technical SQL Support Consultant

Primaris

10 месяцев назад

Описание вакансии:

Opis oferty

Jesteśmy polską firmą działającą w branży informatycznej, istniejącą na rynku od 2010 roku, zatrudniającą ponad 130 ekspertów wybranych dziedzin do różnorodnych projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i Europie. Aktualnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko Technical SQL Support Consultanta.

Twoje zadania:

  • tworzenie zapytań SQL oraz widoków na bazie danych
  • przygotowywanie podstawowych procedur oraz support techniczny rozwiązań raportowych
  • kontakt biznesowy z klientami, którzy są aktywnymi użytkownikami platformy PPM (platforma służąca do zarządzania portfelem projektów w organizacjach o różnorodnej specyfice)
  • zarządzanie, administrowanie platformą oraz wsparcie użytkowników biznesowych
  • dodawanie użytkowników, nadawanie oraz usuwanie uprawnień
  • rozwiązywanie problemów użytkownika w ścisłej współpracy z działem technicznym
  • zarządzanie każdorazowym przypadkiem, od momentu zgłoszenia po rozwiązanie danego case’u w całości

Oczekujemy:
  • Min. 1 rok komercyjnego doświadczenia na stanowisku supportowym
  • Dobrej znajomości SQL
  • Biegłej znajomości języka niemieckiego oraz języka angielskiego
  • Doświadczenia pracy z zewnętrznym klientem biznesowym
Co proponujemy:
  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku
  • Swobodną współpracę: w oparciu o kontrakt B2B
  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny

Na czas pandemii praca w trybie 100 % zdalnym. Po okresie pandemii, praca stacjonarna z biura.

Навыки:

SQL

Подробности

Направление
Other Development
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
1 - 5  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
10 080 PLN