Technical Team Leader

Clurgo

9 месяцев назад

Описание вакансии:

Twoje zadania

  • Nadzór nad realizacją zadań developerskich, aktywne uczestniczenie w pracach projektowych
  • Architektura, projektowanie nowych rozwiązań w oparciu o rozwiązania chmurowe (chmura Google)
  • Proponowanie rozwiązań polegających na przeniesieniu aktualnych technologii na język Java 11
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Ścisła współpraca z właścicielami produktów i interesariuszami biznesowymi
  • Dobór technologii/bibliotek, frontend/backend/mobile
  • Mentoring zespołu developerskiego

Opis projektu

Zostań liderem technicznym zespołu, który pracuje nad nowoczesnymi rozwiązaniami w branży security. Wyznaczaj kierunek projektu przy stałej współpracy z biznesem oraz mentoruj pracą zespołu scrumowego.

Kogo szukamy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Java
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Lidera Zespołu/Lidera Technicznego
  • Zaawansowana znajomość technologii Java: Spring, JPA, interfejsy REST
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywnego podejścia do proponowania rozwiązań i ulepszeń
  • Znajomość zagadnień infrastruktury chmurowej

Навыки:

java Spring REST JPA Java Rest TeamLeadership

Подробности

Направление
Other Networking
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Офис
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
5 - 15  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
25 200 PLN