Tester Manualny

Primaris

10 месяцев назад

Описание вакансии:

Jesteśmy polską firmą działającą w branży informatycznej, istniejącą na rynku od 2010 roku, zatrudniającą ponad 130 ekspertów wybranych dziedzin do różnorodnych projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i Europie.

Prowadzimy różnorodne projekty w obszarach bankowości, funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń i transportu - zarówno integracyjne/migracyjne, wymagające zaprojektowania i stworzenia nowych rozwiązań i funkcjonalności, również serwisy istniejących systemów.

Aktualnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko Testera Manualnego.

Projekt: projekt z sektora administracji publicznej, jeden z większych systemów w Polsce

Twoje zadania: testy funkcjonalne oraz projektowanie przypadków i scenariuszy testowych.

Czego oczekujemy:

  • Min. 8 lat doświadczenia w testowaniu aplikacji informatycznych
  • Znajomości narzędzi testowych, np. TestLink, TestComplete, HPSM, Selenium, JMeter
  • Wiedzy z zakresu metodyk ISTQB/ISEB (mile widziany certyfikat, ale nie jest to obligatoryjne)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Swobodną współpracę: w oparciu o kontrakt B2B
  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny
  • Zdecydowanie rozwiniesz swoje umiejętności techniczne i biznesowe
  • Współpracujesz z ciekawymi klientami biznesowymi z różnych branż
  • Masz możliwość wpływu na to, co robimy i jak działamy
  • Pracujesz w firmie z ugruntowaną pozycją na stabilnym projekcie
  • Pracujesz w dobrej atmosferze wśród zaangażowanych ludzi z pasją

Навыки:

Selenium ManualTesting selenium TestLink Jmeter TestComplete HPSM

Подробности

Направление
Manual Testing
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Офис
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
8 - 15  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
23 000 PLN