Python / Django Developer

Panowie Programiści

11 месяцев назад

Описание вакансии:

Jesteśmy studiem programistycznym, którego serce bije w zupełnie innym rytmie niż u zwykłych software house’ów. Uważamy, że w programowaniu najważniejsza jest kreatywność a w kreatywności - programowanie. Lubimy eksperymentować z kodem i z ekscytacją wkraczamy w nieznane. Do zespołu szukamy osoby, która podziela nasz entuzjazm i pionierskiego ducha. Tworzymy przestrzeń sprzyjającą bujaniu w chmurach technologii i proponowaniu niesztampowych rozwiązań. Jeśli chcesz urzeczywistniać je z nami w towarzystwie Pythona/Django/JSa, serdecznie zapraszamy!

Realizujemy projekty m. in. dla znanych marek, startupów oraz największych festiwali muzycznych, teatralnych, systemy telemedyczne oraz systemy dla szkół.

Przepadamy za dizajnem, estetyką i kreowaniem nieszablonowych digitalowych doświadczeń. Współpracujemy z czołowymi polskimi i zagranicznymi studiami graficznymi oraz agencjami kreatywnymi, czego efektem są zdobyte nagrody i wyróżnienia naszych projektów m.in. Awwwards, Innovation Add, KTR, Mixx Awards oraz wygrane hackatony.

Aktualnie szukamy ambitnego backend developera, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie (możliwość pracy zdalnej lub w biurze)

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka Python,
  • znajomości i doświadczenia frameworka Django,
  • znajomości Django Rest Framework,
  • umiejętności pisania testów (unittest lub pytest),
  • podstawowej znajomości Dockera,
  • znajomości języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • umiejętności pracy zespołowej.

Mile widziana znajomość:

  • JavaScript,
  • Jira,
  • systemu Linux,
  • HTML/CSS.

Co oferujemy:

  • realizowanie projektów tworzonych przez czołówkę polskich i zagranicznych studiów graficznych i agencji kreatywnych,
  • pracę w super zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy nad różnorodnymi projektami,
    (startupy, aplikacje mobilne, systemy instytucji publicznych),
  • biuro w klimatycznej kamienicy w centrum Warszawy, z widokiem na Pałac Kultury (5 min. od metra Centrum).

Навыки:

JavaScript Python Docker Linux PostgreSQL django Redis Django

Подробности

Направление
Python
Расположение
Poland, Warszawa
Формат работы
Офис / Дистанционный
Вид сотрудничества
Контракт
Опыт работы
2 - 10  Годы
Уровень английского
Средний B1-B2
Зарплата на руки
12 000 PLN